marketing internetowy studia magisterskie

marketing internetowy studia magisterskie

Co jest najważniejsze słowo w marketingu

Co najważniejsze słowo w marketingu?

Darmowy?

Czemu?

Prawda?

Uczciwość?

Integralność?

marketing internetowy studia magisterskie

Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste pytanie. Ale im więcej o tym myślę, tym bardziej skomplikowana, że ??wystąpią. Można zapewne spierać dowolną liczbę odpowiedzi na podstawie swoich przekonań, wartości lub rodzaju działalności.

Ale to tak naprawdę jedno słowo, które jest ważniejsze od wszystkich innych? Jednym słowem, bez których działania marketingowe będą skuteczne?

Niedawno badanych dziesiątki specjalistów od marketingu, autorów, konsultantów i właścicieli małych firm na moim blogu. Wyniki zawiera szereg słów; z emocjonalnym do pragmatyczne; z prawej półkuli mózgu do lewej i od klienta koncentruje się na szczególnym uwzględnieniem spółek . Ale wszystkie z proponowanych „najważniejszych słów w marketingu” wpadł do jednej z dwóch kategorii: tradycyjnego marketingu lub nowoczesnego marketingu.

Tradycyjny marketing: The Old School

Tradycyjny marketing kiedyś o reklamie. To było drogie, krótkotrwałe, i miała niewiele wspólnego z Internetu lub ustnie. Ponadto, jest skierowany do jego wiadomości na widowni pasywnych. Czołowy ekspert i najlepiej sprzedającą Seth Godin autor nazywa to „Przerwanie Marketing”, w którym rozmowy marketer bezpośrednio do jak największej liczby klientów, jak to możliwe.

Teraz, chociaż ten tradycyjny styl marketingu traci część swojej waleczności na ostrą konkurencję w internecie, to wciąż potężne medium, poprzez które firmy mogą dotrzeć do swoich klientów. Zobaczmy, jakie słowa eksperci wybrali z tej kategorii.

UWAGA: Przed odczytać wyniki badań poniżej, poświęć chwilę, aby odpowiedzieć na pytanie, dla siebie: Co sądzisz jest najważniejszym słowem w marketingu? Po dokonaniu decyzji, czytaj dalej i zobacz, jak twoja odpowiedź porównuje.

Artykuł dzięki: