marketing internetowy historia

marketing internetowy historia

Odnieść sukces! Zostań wielojęzycznych!

Teraz w świecie, w którym żyjemy w tych dniach mam zamiar powiedzieć jedno! Dzięki internetowi, poprawa transportu itd teraz przedsięwzięć biznesowych i sieci można zrobić łatwo i za granicą nie tylko biznes budynek nie może być łatwiejsze, jak dobrze !! Ale dlaczego na tym poprzestać? Pewnie są szanse, że są zadowoleni z działalności i liczby klientów masz przyciągnęły na czasie, ale dlaczego nie docierają na arenie międzynarodowej i na świecie?

Ale żeby to zrobić, że trzeba uczyć się nowych langauges takich jak hiszpański i japoński na przykład. Dobrze Angielski jest nadal lingua franca świata, ale nadal byś nie zrobić lepsze wrażenie w świecie sieciowym jeśli rozmawiał z przyszłymi klientami lub partnerami w ich ojczystym języku? To mówiąc do nich: „Cześć, jestem towarzyski przyjazny facet społeczny, który wziął czas, aby dowiedzieć się o swojej kultury i języka, a ja jestem w stanie podejmować decyzje międzynarodowe przedsięwzięcie, w języku polskim, jak i angielskim.”

marketing internetowy historia

mogę być pewien, że masz lepszy status / Outlook całym świecie, jeśli po prostu wziął czas, aby po prostu nauczyć się nowego języka i doskonalić swoje umiejętności społeczne.

Przecież wszyscy oczekują jednego czyniąc pierwszy krok prawo mówić po angielsku? Więc dlaczego nie dla siebie zrobić pierwszy ruch i approche im w ich ojczystym języku? Które lepiej zostawić ogólnej pierwsze wrażenie i otwarte drzwi dla nowych transakcji venture.

marketing internetowy historia

Nie ma znaczenia, jeśli nie opanować jeszcze, zawsze można ćwiczyć, ale jest to miłe próba się liczy. Więc nauki języków to nie tylko podróżowanie, ale dla biznesu, jak również. Który mężczyzna dać sobie lepszą rep. do innych udanych biznesmenów, którzy akurat nie mówią wystarczająco dobrze po angielsku i uśmiech na ciebie, aby wiedzieli, że angielski nie jest koniecznością, ponieważ żyjemy w bardzo zróżnicowanym wspaniałego świata.

Nazywam Seba Valdez, debiutantem IM studentem marketingu żyjących w Ameryce Południowej nadzieję badania wody i zobaczyć, jak daleko mogę się posunąć w świecie IM.

Artykuł dzięki: